Uszczelniacze do opon – okogroup.pl

+48 533 982 533
oko@okogroup.pl
Pon - Pt: 8:00 - 18:00
+48 533 982 533
oko@okogroup.pl

NIE TRAĆ CZASU

sprawdź nasze uszczelniacze

O USZCZELNIACZACH OKO

SPOSÓB UŻYCIA

DLACZEGO
USZCZELNIACZE
OKO?

Mając uszczelniacz OKO możesz zostawić swój zapas w garażu, ciesząc się jazdą nawet po przebiciu opony. Jeżeli użytkujesz maszyny lub sprzęt którego przestój spowodowany przebitą oponą generuje olbrzymie straty – ten produkt jest dla Ciebie

Środek na bazie płynnego glikolu zawierający specjalnie dobrane składniki o najwyższej jakości, przyjazne środowisku inhibitory dla zapobiegania korozji, substancje zwiększające przyczepność, gumy i związki konserwujące przechowywane w zawiesinie tworzące złożoną technicznie strukturę. Preparat nie wymaga mieszania (w przeciwieństwie do wielu innych preparatów uszczelniających, które ulegają rozdzieleniu w kanistrze oraz w oponie). Jest odporny na korozję, bez negatywnego oddziaływania na oponę czy felgę. Co to oznacza w praktyce? Stosując tylko oryginalne produkty OKO możesz być pewny, że wymiana opon nie będzie stanowić najmniejszego problemu. WSZYSTKIE produkty OKO nie wchodzą w reakcję z powłoką butylową można więc w razie potrzeby wypłukać wodą lub wytrzeć papierem.

Bardzo istotne jest stosowanie produktu w zależności od rodzaju oraz charakterystyki pracy pojazdu. Czym innym jest produkt wykorzystywany w oponach wolnobieżnych, a czym innym w transporcie międzynarodowym. Stosowanie nieoryginalnego produktu oraz niezgodnie z jego przeznaczeniem może powodować przegrzewanie się opony a w skutek jej szybsze zużycie, a nawet „wystrzał”.

Ilość wymaganego produkty określają odpowiednie tabele w zależności od rozmiaru oraz przeznaczenia opony. O szczegóły zapytaj doradcę.