Piknik w ALBOR Wałcz 04.10.2014

W sobotnie popołudnie 4 października br. na terenie wałeckiego Alboru odbył się Piknik pod hasłem „Integracja ponad wszystko”. Na Piknik zaproszono klientów, partnerów i sympatyków firmy  z całego kraju. Była to okazja do lepszego poznania się, spotkania kolegów z branży i zapoznanie gości z nowościami w firmie.

Impreza rozpoczęła się o godz.14.00 krótką prezentacją firmy Albor. Przypomnijmy, Albor rozpoczął działalność w 1991 roku. Obecnie jest Autoryzowanym Patnerem MAN Truck & Bus Polska. Prowadzi sprzedaż części do pojazdów ciężarowych, naczep i przyczep oraz sprzedaż pojazdów używanych głównie ciężarówek MAN oraz nowych naczep i wywrotek  firmy Inter Cars. Jest dystrybutorem firmy Inter Cars – posiada hurtownię w Wałczu i Pile, a od roku rozpoczął działalność spedycyjną i transportową. Od niedawna w Alborze można również wyposażyć koła swojej ciężarówki w uszczelniacz OKO.

Prowadzący Pan Paweł Jagusiak zapoznał gości z programem imprezy i atrakcjami, jakie przygotowali gospodarze, a mianowicie prezentację nowego pojazdu MAN Euro 6, używanych pojazdów MAN Euro 5, prezentacja produktów OKO Group Polska, nowych naczep i części, prezentacje firm leasingowych Millennium Leasing oraz BZ WBK Leasing.

 

Przy piwku i smacznym jedzonku, goście prowadzili rozmowy jak również  rywalizowali w różnych konkurencjach np: grali w piłkarzyki, przetaczali oponę ciężarową na czas.

Wśród obecnych bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs wiedzy o Alborze. I tak pierwsze miejsce:  Wycieczkę do Egiptu dla dwóch osób wygrał Pan Radosław Senator właścicel firmy Usługi Transportowe z Tuczna, drugą nagrodę: obsługę z wymianą oleju w silniku Pan Sławomir Zieliński właściciel Firmy Transportowej z Bydgoszczy , a trzecią nagrodę: uszczelniacz do opon OKO do ciągnika samochodowego wraz z naczepą odebrała Pani Wiktoria Łuczak właścicielka ” Wi-ra ” z Golc . – wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

Jak zwykle sporo emocji było podczas naszych prezentacji:

Do przedniego koła w ciągniku siodłowym zaaplikowaliśmy 2,8 litra OKO OnRoad RTG. Po aplikacji kierowca przejechał ok. 10km aby produkt równomiernie rozprowadził się wewnątrz opony. Potem, w odstępie ok. 2 godzin przejechaliśmy w sumie po 6ciu gwoździach o średnicy8mm! Rezultat – otwory uszczelnione w ułamek sekundy, nie powodując utraty ciśnienia w oponie. Jesteśmy przekonani, że na tej oponie Firma zrobi jeszcze wiele tysięcy kilometrów.

 

Żegnając się z uczestnikami pikniku Państwo Rafałko zaprosili wszystkich na jubileusz 25-lecia firmy, który przypada na maj 2016 roku.