Uszczelniacze do opon – okogroup.pl

+48 533 982 533
oko@okogroup.pl
Pon - Pt: 8:00 - 18:00

Uszczelniacze do opon - motocykle, quady i ATV​

Wyjedź na autostradę i polegaj na OKO On Road Motorcycle, aby pomóc Ci wrócić do domu.

Zalecany do jazdy z prędkością do 130 km/h (tam, gdzie pozwalają na to przepisy) jest przeznaczony do standardowego motocykla na oponach drogowych.

Przeznaczony do zwykłych motocykli turystycznych, które głównie jeżdżą po drogach (w przypadku specjalistycznych motocykli terenowych, opon do motorowerów/skuterów/skuterów szosowych z ograniczoną prędkością i/lub dętką do e-skuterów, użyj OKO X-Treme Dirt Bike ).

Sprawdź pasujące uszczelniacze

Oszczędzając wydmuchów, a nawet jeśli dojdzie do poważnego przebicia, spowalniając deflację i utrzymując kontrolę kierowcy, OKO dosłownie ratuje życie.

Kierowcy kurierów i inni profesjonalni użytkownicy szczególnie docenią ochronę i skrócone przestoje, które zapewnia. Gdy czas jest cenny, OKO jest nieocenione.

Podczas testów przeprowadzonych przez holenderską policję byli pod takim wrażeniem, że zażądali zamontowania go w swojej flocie motocyklowej.

NIE UŻYWAJ z tradycyjnymi FELGAMI CHROMOWANYMI: są one wyjątkowo kruche i podobnie jak każda substancja chemiczna, OKO może powodować bulgotanie cienkiej powłoki. OKO zawiera składniki antykorozyjne i jest bezpieczne w użyciu ze zwykłymi lub polerowanymi felgami aluminiowymi lub felgami stalowymi.