Uszczelniacze do opon – okogroup.pl

+48 533 982 533
oko@okogroup.pl
Pon - Pt: 8:00 - 18:00

Uszczelniacze do opon - pojazdy ciężarowe i busy​

OKO Truck & Bus to skoncentrowany uszczelniacz do opon pojazdów ciężarowych przeznaczony do stosowania na drodze w oponach bezdętkowych samochodów ciężarowych, naczep, autokarów i autobusów oraz innych pojazdów drogowych powyżej 5 ton, które mogą poruszać się z dużymi prędkościami. W przeciwieństwie do wielu uszczelniaczy do opon doskonale sprawdza się w przypadku wysokich ciśnień stosowanych w tych pojazdach. (Uważaj na tych, którzy twierdzą, że mają jeden produkt, który pasuje do wszystkich prędkości i typów pojazdów…)

Zapobiega przebiciu, uszczelniając otwór w okolicy bieżnika w momencie przebicia. Wydłuża również żywotność opon średnio o 20% (do 40% w przypadku opon na oś kierowaną), co zostało udowodnione w rozszerzonym, dopasowanym teście opon do samochodów ciężarowych.

Sprawdź pasujące uszczelniacze

OKO Truck & Bus został opracowany z myślą o dłuższej eksploatacji w szybko poruszających się, gorętszych oponach. Radzi sobie z dodatkową prędkością i ciepłem oraz obniża temperaturę wewnątrz opony.

Powinna wytrzymać 100 000 do 140 000 km (w zależności od użytkowania, jakości drogi i rodzaju opony). Uszczelniacz należy następnie uzupełnić przez trzpień zaworu, jeśli opona jest nadal legalna.

Radzi sobie z utratą powietrza i eliminuje problem przebicia, zapewniając trwałe uszczelnienie spowodowane przebijaniem przedmiotów o średnicy do 8 mm.

OKO Truck & Bus pozostaje wewnątrz opony, gotowy do uszczelnienia kolejnych dziur, gdy się pojawią.