Uszczelniacze do opon – okogroup.pl

+48 533 982 533
oko@okogroup.pl
Pon - Pt: 8:00 - 18:00

Uszczelniacze do opon - pojazdy ciężarowe i autobusy

OKO Truck & Bus to skoncentrowany uszczelniacz do opon pojazdów ciężarowych przeznaczony do stosowania na drodze w oponach bezdętkowych samochodów ciężarowych, naczep, autokarów i autobusów oraz innych pojazdów drogowych powyżej 5 ton, które mogą poruszać się z dużymi prędkościami. W przeciwieństwie do wielu uszczelniaczy do opon doskonale sprawdza się w przypadku wysokich ciśnień stosowanych w tych pojazdach. (Uważaj na tych, którzy twierdzą, że mają jeden produkt, który pasuje do wszystkich prędkości i typów pojazdów…)

Zapobiega przebiciu, uszczelniając otwór w okolicy bieżnika w momencie przebicia. Wydłuża również żywotność opon średnio o 20% (do 40% w przypadku opon na osi kierowanej), co zostało udowodnione w rozszerzonym, dopasowanym teście opon do samochodów ciężarowych.

Sprawdź pasujące uszczelniacze

OKO Truck & Bus został opracowany z myślą o dłuższej eksploatacji w szybko poruszających się pojazdach ciężarowych. Obniża temperaturę wewnątrz opony odprowadzając ciepło do felgi dzięki czemu zdecydowanie obniża zużycie się bieżnika oraz zwiększa bezpieczeństwo na wypadek wybuchu opony.

 Wytrzymuje do 100 000-140 000 km (w zależności od użytkowania, jakości drogi i rodzaju opony). Po tym czasie należy ponownie uzupełnić uszczelniacz do nominalnej wartości (dla opon 315/80 22,5 – 2,8l. ) 

Radzi sobie z utratą powietrza i eliminuje problem przebicia, zapewniając trwałe uszczelnienie spowodowane przebijaniem przedmiotami o średnicy do 8 mm.

OKO Truck & Bus pozostaje wewnątrz opony, gotowy do uszczelnienia kolejnych otworów, gdy się pojawią.