Uszczelniacze do opon – okogroup.pl

+48 533 982 533
oko@okogroup.pl
Pon - Pt: 8:00 - 18:00
+48 533 982 533
oko@okogroup.pl

Uszczelniacze do opon - pojazdy ciężarowe i autobusy

OKO Truck & Bus to skoncentrowany uszczelniacz przeznaczony do stosowania w oponach bezdętkowych w pojazdach ciężarowych, naczepach, autokarach i autobusach. Można stosować w innych pojazdach drogowych powyżej 5 ton, które mogą poruszać się z dużymi prędkościami tj powyżej 80km/h. W przeciwieństwie do wielu uszczelniaczy opon, OKO Car & Bus doskonale sprawdza się w przypadku wysokich ciśnień stosowanych w tych pojazdach. (Uważaj na tych, którzy twierdzą, że mają jeden produkt, który pasuje do wszystkich prędkości i typów pojazdów…).

Zapobiega przebiciu, uszczelniając otwór w okolicy bieżnika w momencie przebicia. Wydłuża żywotność opon średnio
o 20% (do 40% w przypadku opon na osi kierowanej).

Sprawdź pasujące uszczelniacze

OKO Truck & Bus został opracowany z myślą o dłuższej eksploatacji w szybko poruszających się pojazdach ciężarowych. Obniża temperaturę wewnątrz opony odprowadzając ciepło do felgi dzięki czemu zdecydowanie obniża zużycie się bieżnika oraz zwiększa beazpieczeństwo na wypadek wybuchu opony.

Wytrzymuje do 100 000-140 000 km (w zależności od użytkowania, jakości drogi i rodzaju opony). Po tym czasie należy ponownie uzupełnić uszczelniacz do nominalnej wartości (dla opon 315/80 22,5 – 2,8l. )

Radzi sobie z utratą powietrza i eliminuje problem przebicia, zapewniając trwałe uszczelnienie spowodowane przebijaniem przedmiotami o średnicy do 8 mm.

OKO Truck & Bus pozostaje wewnątrz opony, gotowy do uszczelnienia kolejnych otworów, gdy się pojawią.