Uszczelniacze do opon – okogroup.pl

+48 533 982 533
oko@okogroup.pl
Pon - Pt: 8:00 - 18:00

Uszczelniacze do opon - pojazdy przemysłowe

OKO Mining Xtra Heavy Duty to niezbędna pomoc dla operatorów pojazdów poruszających się w najtrudniejszym terenie.

Jednym z rozwiązań jest zakładanie opon z solidnym wypełnieniem poliuretanowym, ale wiąże się to z dużym spadkiem masy, jest bardzo drogie i negatywnie wpływa na jazdę, a także obciąża osie.

W większości przypadków bardzo wytrzymałe OKO Mining może działać równie dobrze jak solidne wypełnienie za ułamek kosztów i przy minimalnym spadku wagi. Uszczelnia otwory o średnicy ponad 20 mm w oponach bezdętkowych. Dlatego jest naturalnym wyborem dla kopalń, kamieniołomów, zakładów zagospodarowania odpadów i surowych placów budowy.

Sprawdź pasujące uszczelniacze

Norylsk Nickel, największa na świecie grupa wydobywcza niklu i jedna z największych wszechstronnych korporacji wydobywczych, przetestowała i oficjalnie zatwierdziła OKO X-tra Heavy Duty do użytku w swoich pojazdach po szeroko zakrojonych testach letnich i zimowych (do -52 stopni). W podziemnych kopalniach chilijskich opony, które zwykle wytrzymują tylko 5 miesięcy, zostały przedłużone do 7 miesięcy dzięki zastosowaniu OKO X-Tra Heavy Duty. Wynika to z jego korzystnego wpływu na porowatość opon, chłodzenie opon i kondycjonowanie gumy.

Największy brytyjski producent domów, po przeprowadzeniu konkurencyjnej oceny innych uszczelniaczy do opon, wybiera tylko OKO Mining do stosowania na wszystkich swoich budowach.

Kanadyjska ciężarówka leśna poruszająca się po trudnych szlakach, wyposażona w czujniki temperatury opon, odnotowała średnie obniżenie temperatury o 11,5% na oponach z zamontowanymi oponami OKO w porównaniu z dopasowanymi oponami bez opon OKO. Największą przyczyną przedwczesnego zużycia opon jest wysoka temperatura.

OKO X-tra Heavy Duty  jest przeznaczone przede wszystkim do użytku poza autostradą. Może być używany na drogach do wolno poruszających się ciężarówek i pojazdów serwisowych, a także jest często używany w krajach o złej nawierzchni.