Uszczelniacze do opon – okogroup.pl

+48 533 982 533
oko@okogroup.pl
Pon - Pt: 8:00 - 18:00
+48 533 982 533
oko@okogroup.pl

Uszczelniacze do opon - pojazdy przemysłowe

OKO Mining Xtra Heavy Duty to niezbędna pomoc dla operatorów pojazdów poruszających się w najtrudniejszym terenie.
Jednym z rozwiązań jest zakładanie opon z solidnym wypełnieniem poliuretanowym, ale wiąże się to z dużym spadkiem masy, jest bardzo drogie i negatywnie wpływa na jazdę, a także obciąża osie.

W większości przypadków bardzo wytrzymałe OKO Mining może działać równie dobrze jak solidne wypełnienie za ułamek kosztów i przy minimalnym spadku wagi. Uszczelnia otwory o średnicy ponad 20 mm w oponach bezdętkowych. Dlatego jest naturalnym wyborem dla kopalń, kamieniołomów, zakładów zagospodarowania odpadów i surowych placów budowy.

LIFE LONG jedyny uszczelniacz o tak rzadkiej konsystencji. Jego skład daje możliwość wypełnienia wszelkich mikro-rozszczelnień nie tylko w strefie bieżnika ale i przy rantach i obręczach. Warunkiem jest fizyczne dostanie się produktu w miejsce ucieczki powietrza. Produkty dostępne w kanistrach 25l.

Sprawdź pasujące uszczelniacze

Norylsk Nickel, największa na świecie grupa wydobywcza niklu i jedna z największych wszechstronnych korporacji wydobywczych, przetestowała i oficjalnie zatwierdziła OKO X-tra Heavy Duty do użytku w swoich pojazdach po szeroko zakrojonych testach letnich i zimowych (do -52 stopni). W podziemnych kopalniach chilijskich opony, które zwykle wytrzymują tylko 5 miesięcy, zostały przedłużone do 7 miesięcy dzięki zastosowaniu OKO X-Tra Heavy Duty. Wynika to z jego korzystnego wpływu na elastyczność opon, ich chłodzenie i ogólną kondycje gumy.

Największa brytyjska sortownia odpadów, po przeprowadzeniu konkurencyjnej oceny innych uszczelniaczy do opon, wybiera tylko OKO Mining do stosowania na wszystkich składowiskach.

Kanadyjska ciężarówka leśna poruszająca się po trudnych szlakach, wyposażona w czujniki temperatury opon, odnotowała średnie obniżenie temperatury o 11,5% na oponach z zaaplikowanym uszczelniaczem OKO w porównaniu do identycznych opon bez naszego produktu. Tym samym wydłużają żywotność opon w swojej flocie. Potwierdza to, największą przyczyną przedwczesnego zużycia opon jest ich wysoka temperatura.

OKO X-tra Heavy Duty oraz LifeLong jest przeznaczone wyłącznie do użytku poza autostradą przez wolno poruszające się maszyny i pojazdy budowlane. Jest często stosowany przez wolne, ciężkie pojazdy w krajach o złej nawierzchni.