Uszczelniacze do opon – okogroup.pl

+48 533 982 533
oko@okogroup.pl
Pon - Pt: 8:00 - 18:00

Uszczelniacze do opon - pojazdy rolnicze

Ten wytrzymały uszczelniacz jest dostępny w odpowiednio biznesowym opakowaniu.

Jest niezbędną pomocą dla operatorów pojazdów poruszających się w trudnym terenie. Jest zdecydowanie liderem rynku rolniczego.

Off Road OKO jest przeznaczony przede wszystkim do użytku poza autostradą. Może być używany na drogach do wolniej poruszających się ciężarówek i pojazdów serwisowych i jest często używany w krajach o złej nawierzchni; jest preferowany do stosowania wewnątrz dętek od innych uszczelniaczy.

Nie nadaje się do regularnego użytkowania na długich dystansach na jakiejkolwiek powierzchni z prędkością przekraczającą 80 km/h lub 50 mil na godzinę.

Sprawdź pasujące uszczelniacze

Produkt OKO Off Road może polegać na uszczelnieniu otworów w obszarze bieżnika o średnicy do 12 mm (w oponach bezdętkowych – można go również stosować w dętkach, gdzie można uszczelnić również mniejsze przebicia). Jednak w przeciwieństwie do niektórych innych firm, OKO nie wysuwa nadmiernych roszczeń w imieniu swoich produktów. W testach OKO Off Road wykazał, że może uszczelniać otwory do 20 mm w większych oponach bezdętkowych. Nawet jeśli nie zawsze może to osiągnąć, zmniejszy opróżnianie, aby umożliwić kierowcy bezpieczne zatrzymanie pojazdu.