Uszczelniacze do opon – okogroup.pl

+48 533 982 533
oko@okogroup.pl
Pon - Pt: 8:00 - 18:00

Uszczelniacze do opon - rowery

NOWY X-Treme Bike  to prawdziwy krok naprzód w wydajności uszczelniacza do opon dętkowych – prawdziwy przełomowy produkt, który walczy z większymi dziurami, a nawet szczelinami.

Jeśli jest wystarczająco mocny do motocykli enduro (co z pewnością jest), możesz być pewien, że jest mocniejszy niż jakikolwiek inny uszczelniacz do dętek rowerowych…

Zaprojektowany z myślą o potrzebach zawodników terenowych i weekendowych jeźdźców, jest różnicą między powrotem do domu a pozostawieniem na mieliźnie przez „ugryzienie przez węża” / uszczypnięcie.

Sprawdź pasujące uszczelniacze

Został przetestowany w najbardziej wymagających zawodach trialowych, enduro, motocrossowych; oraz wyścigi MTB/XC, downhill i inne wyścigi rowerowe; i była różnica między zwycięzcami a przegranymi.

Jedna butelka o pojemności 800 ml ochroni zarówno opony motocyklisty z zapasem, jak i dwa komplety opon do rowerów górskich.

Podobnie jak OKO Puncture Free, działa również w przypadku pełnych ustawień koła/opony bezdętkowej UST w przypadku tych, którzy będą poddawać swoje rowery ekstremalnym testom.

Zalecamy jednak używanie OKO Magic Milk ™ , jeśli używasz opon przystosowanych do zastosowania bezdętkowego.