Uszczelniacze do opon – okogroup.pl

+48 533 982 533
oko@okogroup.pl
Pon - Pt: 8:00 - 18:00
+48 533 982 533
oko@okogroup.pl

Uszczelniacze do opon - rowery


NOWY X-Treme Bike to prawdziwy krok naprzód w wydajności uszczelniacza do opon dętkowych – prawdziwy przełomowy produkt, który walczy z większymi dziurami,
a nawet szczelinami.

Jeśli jest wystarczająco mocny do motocykli enduro (co z pewnością jest), możesz być pewien, że jest mocniejszy niż jakikolwiek inny uszczelniacz do dętek rowerowych…

Zaprojektowany z myślą o potrzebach zawodników offroadowych oraz weekendowych jeźdźców. Z powodzenim wykorzystywany w wózkach inwalidzkich oraz miejskich hulajnogach.

Sprawdź pasujące uszczelniacze

Puncture Free Bike – do zwykłych rowerów szosowych i turystycznych, e-rowerów, e-skuterów, z dętkami. Konkuruje z uszczelniaczem Slime. Wyróżnia go dłuższe działanie w porównaniu do konkurencji.

Magic MilkTM Tubeless – syntetyczny uszczelniacz na bazie lateksu do BEZDĘTKOWYCH rowerów górskich (MTB). Konkuruje z większością popularnych marek MTB bezdętkowych, w tym Stan’s. Produkt OKO trwa dłużej przed wyschnięciem, schnie równomiernie, dzięki czemu można zalać drugą dawką w razie potrzeby, nie zawiera amoniaku.

Magic MilkTM Hi-Fibre – najwyższej jakości uszczelniacz do rowerów wyścigowych. Wybierany przez najlepsze zespoły i zawodników na świecie. Poradzi sobie z niskociśnieniowymi oponami do szybkich zjazdowców i wysokociśnieniowymi oponami drogowymi, a także MTB. Konkuruje z Stan’s Race. OKO jest tańszy, wolny od amoniaku, trwa dłużej i lepiej radzi sobie z ekstremalnymi ciśnieniami.