AUTOSTRADA 2014 w Kielcach

W dniach 14-16.05.2014 odbyły się targi Autostrada 2014 – (lista wystawców). Nie zabrakło również i nas. Wbiliśmy i wyciągnęliśmy około 40 gwoździ (6mm) w naszą testową oponę! Nadmieniamy, że rozmiar opony nie był pokaźny 🙂 Ciśnienie trzyma do dzisiaj i jesteśmy pewni, że trzymać będzie nadal! Tak działa OKO.

OKO Group Polska USZCZELNIACZE  Zainteresowanie produktami OKO na targach było ogromne – wszystkim serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska. Ze względu na charakter targów oczywiście największe zainteresowanie budził produkt OKO OffRoad przeznaczony m.in. do koparek, ładowarek, wozideł i wózków widłowych. Większość przebitych opon w firmach lub budowach to skutek najechania na śruby, gwoździe i pręty. Z nami ten kłopot zniknie! Byli również nasi dotychczasowi Klienci którzy potwierdzili, że od momentu kiedy stosują OKO w firmie przebita opona to naprawdę rzadkość. Duże zainteresowanie produktem OKO OnRoad przeznaczonym do pojazdów osobowych było wśród kobiet. Wie ten, kto miał już okazję zmieniać koło zapasowe. Jeżeli planujecie wakacje camperem, z campingiem lub po prostu nie macie miejsca na koło zapasowe – nie zapomnijcie wlać OKO do opon.

Na targach wyjaśnialiśmy, że OKO uszczelnia otwór na stałe oraz, że jest w 100% zmywalny wodą. Najlepiej jest przekonać się samemu 🙂

przebicie opony OKO

Targi zaliczamy jak zwykle do udanych.      Dziękujemy za odwiedzenie nas i zapraszamy w przyszłym roku!

Życzymy Wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko sukcesów oraz dalszego rozwoju!

OKO GROUP POLSKA

  OKO Stoisko Autostrada2014  Uszczelniacz do osobówek OKO       

OKO W CHILE

Najtrudniejsze warunki, najwyższa temperatura? Produkt OKO MINNING został doceniony przez największe kopalnie w Chile. Główną jego zaletą oprócz uszczelnień dużych otworów po prętach jest wytrzymałość na ekstremalne temperatury! Zakup produktów OKO jest ułamkiem ceny jaką płacą kopalnie za nowe opony. Często zakup zwraca się już po kilku dniach pracy maszyn 24h/dobę. Koszty związane z przestojem maszyny na kopalni jest niekiedy liczony w tysiącach dolarów.

slsProdukty OKO zostały zademonstrowane i docenione na targach EXPOMIN 2014 w Santiago w Chile w dniach 21-25.04.2014r przez GRUPA SLS – firma specjalizuje się w  obsłudze pojazdów i maszyn dla kopalni.