„Przebijam kilka razy dziennie”.

Często słyszymy podczas rozmów handlowych. Skoro to czytasz, możemy założyć, że też należysz to tego zacnego grona:)

Statystyk nie robimy w jakich pracach jest ich najwięcej (swoją drogą to byłoby bardzo ciekawe badanie:) Nie zawsze też wiemy, kto jest odbiorcą ostatecznym ponieważ ok. połowa dostaw realizowana jest do serwisów opon. Wiemy natomiast kto się z nami najczęściej kontaktuje i tak: Rolnictwo/sadownictwo,

składowiska odpadów/sortownie,

transport specjalistyczny oraz

budowlanka.

Dlaczego? Ponieważ każdorazowy przestój maszyny czy pojazdu generuje naprawdę olbrzymie straty. Dajmy na to w kołach ładowarki na składowisku można znaleźć nie tylko gwoździe i śruby ale kije od szczotek, pręty, oraz fragmenty mebli czy nogi od stołów. W sadach kłopotem są gałęzie, ostre ciernie oraz igły. Samochód ciężarowy daleko od bazy bez koła zapasowego to duże ryzyko dla wykonania usługi transportu na czas. To co wyróżnia OKO Truck & Bus od pozostałych dostępnych produktów jest funkcja chłodzenia opony wydłużająca żywotność opony oraz zwiększenie bezpieczeństwa na wypadek wystrzału opony.

Z pozoru nie groźnie wyglądające przebicie często unieruchamia maszynę na 2 dni i generuje spore straty. Pół biedy jeśli mamy zaprzyjaźnioną wulkanizację mobilną (chociaż tutaj trzeba się liczyć z wyższymi kosztami takiej naprawy). Tak czy siak – w 5 minut tego nie ogarniemy.

Posiadając uszczelniacz do opon zabezpieczamy się przed takimi sytuacjami umożliwiając zakończenie pracy, i bezpieczny powrót na bazę. Dalej to już od właściciela zależy czy naprawiamy koło tradycyjną metodą czy kontrolujemy tylko ciśnienie i dalej maszynę kierujemy do pracy. Uszczelniacz OKO gwarantuje nam uszczelnienie nawet po wielokrotnych przebiciach przez wiele miesięcy bez utraty gwarancji na oponę. W obu przypadkach mamy wystarczający czas żeby przygotować się do naprawy i zrobić to w odpowiednim momencie bez strat oraz niepotrzebnych nerwów.

Wielokrotność przebić koła